Starkon - stavební firma

Klášter v Teplé

Na historicky nejhodnotnějších částech národní kulturní památky premonstrátského kláštera v Teplé na Karlovarsku proběhla vzorová obnova s jednoznačným cílem, a to využít do maximální možné míry potenciál kláštera ke vzdělávacím a kulturním akcím.

Více informací »

Klášter v Teplé

Restaurace Salabka

Za nevšedním zážitkem můžete nyní zavítat do pražské Troji. Přivítá vás restaurant s vlastní vinicí a vinařstvím, otevřený na místě historické usedlosti a vinice Salabka s osmisetletou tradicí pěstování vína.

Více informací »

Restaurace Salabka

Klášter Nový Dvůr

Rozsáhlá stavba kláštera Trapistů v Novém Dvoře u Mariánských Lázní probíhala v několika etapách. Projekt se podařilo realizovat v průběhu let 2000 až 2004.

Více informací »

Klášter Nový Dvůr

Telčské podzemí

Unikátní systém podzemních chodeb přímo pod náměstím Zachariáše z Hradce v Telči se otevřel 6. září 2014. Do této chvíle  si ho nenechaly ujít tisíce návštěvníků.

Více informací »

Telčské podzemí

Truhlářská výroba, zpracování dřeva

Výrobní program  je zaměřen na výrobu nábytku, stavební truhlářství a komplexní služby při zařizování interiérů. Na trh dodáváme výrobky z masivu, dýhové a laminované dřevotřísky v několika kvalitativních kategoriích. Disponujeme kompletním výrobním a organizačním zázemím s dostatečnou kapacitou uspokojit i nejnáročnější zákazníky.
 

Zajišťujeme zakázkovou výrobu z masivu – atypická okna, dřevěná Eurookna, dveře, vrata, zábradlí a další atypické dřevěné výrobky. Zabýváme se mimo jiné i výrobou špaletových oken s izolačním dvojsklem. Špaletová okna s izolačním dvojsklem se používají v renovovaných starších domech a zejména v památkových zónách, kde jsou často památkovým úřadem vyžadována.

Nabízíme výrobu dřevěných konstrukcí - pergoly, altány, přístřešky, zahradní stavby vyrábíme na míru z materiálů buk, dub, smrk včetně zaměření a montáže.

Nabízíme kompletní sortiment řeziva pro stavební účely. Kulatinu zpracováváme na kmenové pásové pile Lignotech KPP 880 HD, která umožňuje délku pořezu až 12m a pořez do průměru kmene 880 mm. Stavební řezivo nabízíme převážně ze smrku, borovice a modřínu. Do stavebního řeziva řadíme prkna, fošny, hranolky, hranoly, latě s impregnací a bez ní a také hranoly na míru. Na přání zákazníka dodáváme řezivo impregnované, ošetřené proti hnilobě, plísním a dřevokaznému hmyzu. V případě odběru většího množství zboží, řešíme tento požadavek přímými dodávkami dle konkrétních přání zákazníka.