Starkon - stavební firma

Klášter v Teplé

Na historicky nejhodnotnějších částech národní kulturní památky premonstrátského kláštera v Teplé na Karlovarsku proběhla vzorová obnova s jednoznačným cílem, a to využít do maximální možné míry potenciál kláštera ke vzdělávacím a kulturním akcím.

Více informací »

Klášter v Teplé

Restaurace Salabka

Za nevšedním zážitkem můžete nyní zavítat do pražské Troji. Přivítá vás restaurant s vlastní vinicí a vinařstvím, otevřený na místě historické usedlosti a vinice Salabka s osmisetletou tradicí pěstování vína.

Více informací »

Restaurace Salabka

Klášter Nový Dvůr

Rozsáhlá stavba kláštera Trapistů v Novém Dvoře u Mariánských Lázní probíhala v několika etapách. Projekt se podařilo realizovat v průběhu let 2000 až 2004.

Více informací »

Klášter Nový Dvůr

Telčské podzemí

Unikátní systém podzemních chodeb přímo pod náměstím Zachariáše z Hradce v Telči se otevřel 6. září 2014. Do této chvíle  si ho nenechaly ujít tisíce návštěvníků.

Více informací »

Telčské podzemí

Zemní práce a autodoprava

Firma STARKON a.s. se rovněž zabývá vnitrostátní přepravou nákladů a autodopravou, zemními a bouracími pracemi. Dále můžeme nabídnout na přepravu nadrozměrných nákladů, dopravu sypkých materiálů, skládku a odvoz zeminy nebo terénní úpravy pozemku. Zemní práce provádíme pomocí vlastních moderních bagrů a rýpadel a další potřebné mechanizace za pomoci vlastních nákladních vozů.

Základní popis

Zajišťujeme také kompletní zemní práce a úpravu terénu. Realizujeme nákladní přepravu zeminy, suti, stavebního nebo jiného materiálu. Nákladní přeprava je zajišťována nákladními vozidly Iveco. Rovněž zabezpečujeme kolové bagry pro stavební práce. Dále máme k dispozici kráčivé bagry Euromach pro speciální zemní práce.

Přehled hlavní techniky

Nákladní automobily

Těžké nákladní vozy Iveco Trakker 3 ks

možno doplnit nákladním návěsem

nebo podvalníkem s nosností 40t

Nákladní vozidlo Iveco

Nákladní vozidlo s plachtou 

Nákladní vozidla z hydraulickou rukou 

Nosiče kontejnerů

Bagry, rýpadla a nakladače

Kolové rýpadlo, nakladač 

Otočné kolové rýpadlo, nakladač 

Otočné pásové rýpadlo, nakladač 

Kompaktní nakladače (UNC)

Kráčivá rypadla 

Širokopásové rypadlo 

Ostatní pracovní stroje

Traktor kolový 

Teleskopický manipulátor 

Manipulační vysokozdvižný vozík 

Fotogalerie