Starkon - stavební firma

Klášter v Teplé

Na historicky nejhodnotnějších částech národní kulturní památky premonstrátského kláštera v Teplé na Karlovarsku proběhla vzorová obnova s jednoznačným cílem, a to využít do maximální možné míry potenciál kláštera ke vzdělávacím a kulturním akcím.

Více informací »

Klášter v Teplé

Restaurace Salabka

Za nevšedním zážitkem můžete nyní zavítat do pražské Troji. Přivítá vás restaurant s vlastní vinicí a vinařstvím, otevřený na místě historické usedlosti a vinice Salabka s osmisetletou tradicí pěstování vína.

Více informací »

Restaurace Salabka

Klášter Nový Dvůr

Rozsáhlá stavba kláštera Trapistů v Novém Dvoře u Mariánských Lázní probíhala v několika etapách. Projekt se podařilo realizovat v průběhu let 2000 až 2004.

Více informací »

Klášter Nový Dvůr

Telčské podzemí

Unikátní systém podzemních chodeb přímo pod náměstím Zachariáše z Hradce v Telči se otevřel 6. září 2014. Do této chvíle  si ho nenechaly ujít tisíce návštěvníků.

Více informací »

Telčské podzemí

STARKON provádí generální rekonstrukci prádelny Psychiatrické nemocnice

Publikováno 27. 7. 2016, 13.56 h

Společnost STARKON a.s. zahájila v průběhu července generální rekonstrukci prádelny v Psychiatrické nemocnici Jihlava. O investiční akci za přibližně 21 milionů korun informoval technik společnosti STARKON a.s. Milan Majdič.

Pracovníci společnosti STARKON objevili ve sklepích galerie neznámé prostory

Publikováno 29. 2. 2016, 13.31 h

Pracovníci společnosti STARKON a.s., kteří ve sklepních prostorech Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě provádějí sanační práce, objevili zazděný vchod.

STARKON v Nové Říši zateplil kulturní dům a postavil hasičárnu

Publikováno 8. 1. 2016, 17.14 h

Členové sboru dobrovolných hasičů v Nové Říši na Jihlavsku mají k dispozici zbrusu nové zázemí. To vzniklo z dnes už bývalých prostor kotelny a malometrážního bytu, které byly součástí tamního kulturního domu.

STARKON rekonstruoval nákladní rampy v Rozseči

Publikováno 8. 1. 2016, 17.07 h

Nákladní rampy v zadní části kulturního domu v Rozseči na Jihlavsku se dočkaly kompletní rekonstrukce. Informoval o tom František  Kret, stavbyvedoucí společnosti STARKON, která investiční akci v závěru loňského roku realizovala.

STARKON opravil terasu ČVUT v Telči

Publikováno 8. 1. 2016, 16.59 h

Společnost STARKON dokončila v průběhu prosince loňského roku opravu terasy výukového centra Českého vysokého učení technického v Telči na náměstí Zachariáše z Hradce. Rekonstrukce probíhala necelé dva měsíce. Informoval o tom František Kret, vedoucí stavby společnosti.

STARKON postaví osm řadových domů v jihlavské RESIDENCI KASKÁDA

Publikováno 16. 12. 2015, 15.06 h

Společnost STARKON JIHLAVA CZ postaví v lokalitě RESIDENCE KASKADA v Jihlavě v rámci první etapy celkem osm řadových rodinných domů. Firma uspěla ve výběrovém řízení. Ve středu 16. prosince krátce před polednem proběhlo poklepání záklaního stavebního kamene. Investorem celé investiční akce je společnost LANDWEALTH CZ s.r.o.

STARKON provádí sanaci sklepů v jihlavské Oblastní galerii

Publikováno 10. 12. 2015, 10.11 h

Společnost STARKON JIHLAVA CZ začala provádět rozsáhlou sanaci sklepních prostor v Oblastní galerii Vysočiny v Komenského ulici v Jihlavě. Informoval o tom stavbyvedoucí společnosti Petr Pavlíček.

Společnost STARKON postaví v Třebíči tělocvičnu pro středoškoláky

Publikováno 4. 12. 2015, 13.57 h

Obchodní akademie a Hotelová škola v Třebíči bude mít novou tělocvičnu. Pro Kraj Vysočina ji postaví vítěz veřejné zakázky společnost STARKON JIHLAVA CZ, a.s. Stavba by měla trvat déle než jeden rok. Dnes bylA  symbolicky zahájena poklepáním na základní kameny stavby, která vyroste na pozemcích ve vlastnictví Kraje Vysočina na ulici Tomáše Bati.

Část historických hradeb v Telči se dočkala obnovy

Publikováno 30. 11. 2015, 12.53 h

Úvodní etapu obnovy historických hradeb v Seminářské ulici v Telči se v průběhu podzimu podařilo dokončit společnosti STARKON JIHLAVA CZ a.s.. Investiční akce města se realizovala během měsíců září a října. V tiskové zprávě to uvedl Václav Ondráček, vedoucí přípravy staveb společnosti.

Nedostatek nových bytů v Dačicích končí!

Publikováno 20. 11. 2015, 12.32 h

Společnost STARKON Jihlava CZ, a.s. s koncem října letošního roku dokončila v Dačicích v Jihočeském kraji kolaudací bytový komplex s celkem 58 bytovými jednotkami s možností rezidenčního parkování. Projekt, jehož výstavba trvala 22 měsíců, se od ledna 2014 realizoval v lokalitě Nivy.