Starkon - stavební firma

Klášter v Teplé

Na historicky nejhodnotnějších částech národní kulturní památky premonstrátského kláštera v Teplé na Karlovarsku proběhla vzorová obnova s jednoznačným cílem, a to využít do maximální možné míry potenciál kláštera ke vzdělávacím a kulturním akcím.

Více informací »

Klášter v Teplé

Restaurace Salabka

Za nevšedním zážitkem můžete nyní zavítat do pražské Troji. Přivítá vás restaurant s vlastní vinicí a vinařstvím, otevřený na místě historické usedlosti a vinice Salabka s osmisetletou tradicí pěstování vína.

Více informací »

Restaurace Salabka

Klášter Nový Dvůr

Rozsáhlá stavba kláštera Trapistů v Novém Dvoře u Mariánských Lázní probíhala v několika etapách. Projekt se podařilo realizovat v průběhu let 2000 až 2004.

Více informací »

Klášter Nový Dvůr

Telčské podzemí

Unikátní systém podzemních chodeb přímo pod náměstím Zachariáše z Hradce v Telči se otevřel 6. září 2014. Do této chvíle  si ho nenechaly ujít tisíce návštěvníků.

Více informací »

Telčské podzemí

Prodej stavebního materiálu

Přijďte navštívit naše dvě prodejny stavebního materiálu v Telči a Třešti. Nabízíme vám vše, co pro vaši stavbu budete potřebovat, a to včetně odborného poradenství a efektivního řešení vaší zakázky přímo na míru.

STAVEBNINY TELČ

Za Stínadly 332, 588 56 Telč
IČ: 26919371
DIČ: CZ26919371
Tel.: +420 602 59 43 58 (Josef Smejkal)
E-mail: stavebniny-telc@starkon.cz
Otevírací doba

Březen - Listpad PO–PÁ 7–17, SO 7–11

Prosinec - Únor  PO–PÁ 7–15.30

 

 

 

  

Další službou, kterou nabízí naše společnost, je prodej stavebního materiálu, stavebnin a staviv na prodejnách v Telči. Materiál nabízíme pro stavební firmy i soukromé stavebníky. Zajišťujeme prodej komplexního sortimentu pro stavění, klempířských a kanalizačních prvků, zámkové dlažby, písků, štěrku, sádrokartonu a dalších. Neváhejte se na nás obrátit. Zajistíme vám kompletní nabídku, dodávku a dopravu až přímo na místo určení.

Fotogalerie prodejny Telči

Fotogalerie prodejny Třešti