Starkon - stavební firma

Klášter v Teplé

Na historicky nejhodnotnějších částech národní kulturní památky premonstrátského kláštera v Teplé na Karlovarsku proběhla vzorová obnova s jednoznačným cílem, a to využít do maximální možné míry potenciál kláštera ke vzdělávacím a kulturním akcím.

Více informací »

Klášter v Teplé

Restaurace Salabka

Za nevšedním zážitkem můžete nyní zavítat do pražské Troji. Přivítá vás restaurant s vlastní vinicí a vinařstvím, otevřený na místě historické usedlosti a vinice Salabka s osmisetletou tradicí pěstování vína.

Více informací »

Restaurace Salabka

Klášter Nový Dvůr

Rozsáhlá stavba kláštera Trapistů v Novém Dvoře u Mariánských Lázní probíhala v několika etapách. Projekt se podařilo realizovat v průběhu let 2000 až 2004.

Více informací »

Klášter Nový Dvůr

Telčské podzemí

Unikátní systém podzemních chodeb přímo pod náměstím Zachariáše z Hradce v Telči se otevřel 6. září 2014. Do této chvíle  si ho nenechaly ujít tisíce návštěvníků.

Více informací »

Telčské podzemí

Kontakt pro média

Vážení novináři,

vítejte na tiskovém oddělení společnosti STARKON a.s. Neváhejte nás prosím, kontaktovat s jakýmkoli novinářským dotazem či požadavkem, a to na emailovou adresu: kratochvíl@piarko.cz. Případně je vám k dispozici také telefonní kontakt  tiskového mluvčího společnosti Davida Kratochvíla.

Preferujeme kontakt elektronickou poštou, o přijetí zprávy informujeme prakticky ihned. Ve zprávě vás budeme informovat, jaký bude další postup s vaší žádostí či dotazem. Pro zefektivnění proto uvádějte nejpozdější termín, do kdy musíte mít reakci k dispozici. Děkujeme. 

Kontakt pro média

David Kratochvíl

email: kratochvil@piarko.cz

web:  www.piarko.cz