Starkon - stavební firma

Klášter v Teplé

Na historicky nejhodnotnějších částech národní kulturní památky premonstrátského kláštera v Teplé na Karlovarsku proběhla vzorová obnova s jednoznačným cílem, a to využít do maximální možné míry potenciál kláštera ke vzdělávacím a kulturním akcím.

Více informací »

Klášter v Teplé

Restaurace Salabka

Za nevšedním zážitkem můžete nyní zavítat do pražské Troji. Přivítá vás restaurant s vlastní vinicí a vinařstvím, otevřený na místě historické usedlosti a vinice Salabka s osmisetletou tradicí pěstování vína.

Více informací »

Restaurace Salabka

Klášter Nový Dvůr

Rozsáhlá stavba kláštera Trapistů v Novém Dvoře u Mariánských Lázní probíhala v několika etapách. Projekt se podařilo realizovat v průběhu let 2000 až 2004.

Více informací »

Klášter Nový Dvůr

Telčské podzemí

Unikátní systém podzemních chodeb přímo pod náměstím Zachariáše z Hradce v Telči se otevřel 6. září 2014. Do této chvíle  si ho nenechaly ujít tisíce návštěvníků.

Více informací »

Telčské podzemí

Úspěch každé společnosti na podnikatelském trhu  v daném odvětví vytvářejí její zaměstnanci. Při výběru nových kolegů proto velmi klademe důraz nejen na dosažené vzdělání a předchozí pracovní zkušenosti, ale také  nás zájímá osobnost každého uchazeče o pracovní pozici. Neobsazujeme v danou chvíli pozici odpovídající Vašemu profilu?

Nevadí, zašlete nám svůj životopis. My Vás  zařaďíme se do databáze kandidátů a v budoucnu se možná právě vy stanete taktéž součástí společnosti STARKON a.s.

Kontaktní formulář

Pokud vás některá z pracovních pozic ve společnosti STARKON JIHLAVA CZ a.s. zaujala, kontaktujte nás prostřednictvím Kontaktního formuláře. Děkujeme za váš zájem.


Ověřovací kód

* povinné položky