Starkon - stavební firma

Klášter v Teplé

Na historicky nejhodnotnějších částech národní kulturní památky premonstrátského kláštera v Teplé na Karlovarsku proběhla vzorová obnova s jednoznačným cílem, a to využít do maximální možné míry potenciál kláštera ke vzdělávacím a kulturním akcím.

Více informací »

Klášter v Teplé

Restaurace Salabka

Za nevšedním zážitkem můžete nyní zavítat do pražské Troji. Přivítá vás restaurant s vlastní vinicí a vinařstvím, otevřený na místě historické usedlosti a vinice Salabka s osmisetletou tradicí pěstování vína.

Více informací »

Restaurace Salabka

Klášter Nový Dvůr

Rozsáhlá stavba kláštera Trapistů v Novém Dvoře u Mariánských Lázní probíhala v několika etapách. Projekt se podařilo realizovat v průběhu let 2000 až 2004.

Více informací »

Klášter Nový Dvůr

Telčské podzemí

Unikátní systém podzemních chodeb přímo pod náměstím Zachariáše z Hradce v Telči se otevřel 6. září 2014. Do této chvíle  si ho nenechaly ujít tisíce návštěvníků.

Více informací »

Telčské podzemí

Generální dodávky staveb

Za 20 let zkušeností na českém podnikatelském trhu v oblasti stavebnictví jsme jako společnost STARKON a.s. hrdým generálním dodavatelem řady projektů. Soustředíme se na přípravu a realizaci v oboru provádění a rekonstrukcí staveb se značným podílem staveb historických a církevních.

Provádí také novostavby, půdní vestavby, průmyslovou výstavbu a realizovala rovněž významné dodavatelské služby pro zdravotnictví. Nabízí rekultivace toků a rybníků, výstavbu vodovodů, kanalizací, vodojemů a čističek odpadních vod.

Fotogalerie

  • Klášter Nový Dvůr
  • Klášter Teplá
  • Lannerův dům v Telči
  • Panský dvůr v Telči
  • Restaurace Salabka, Praha
  • Generální oprava zámku v Třebíči