Starkon - stavební firma

Klášter v Teplé

Na historicky nejhodnotnějších částech národní kulturní památky premonstrátského kláštera v Teplé na Karlovarsku proběhla vzorová obnova s jednoznačným cílem, a to využít do maximální možné míry potenciál kláštera ke vzdělávacím a kulturním akcím.

Více informací »

Klášter v Teplé

Restaurace Salabka

Za nevšedním zážitkem můžete nyní zavítat do pražské Troji. Přivítá vás restaurant s vlastní vinicí a vinařstvím, otevřený na místě historické usedlosti a vinice Salabka s osmisetletou tradicí pěstování vína.

Více informací »

Restaurace Salabka

Klášter Nový Dvůr

Rozsáhlá stavba kláštera Trapistů v Novém Dvoře u Mariánských Lázní probíhala v několika etapách. Projekt se podařilo realizovat v průběhu let 2000 až 2004.

Více informací »

Klášter Nový Dvůr

Telčské podzemí

Unikátní systém podzemních chodeb přímo pod náměstím Zachariáše z Hradce v Telči se otevřel 6. září 2014. Do této chvíle  si ho nenechaly ujít tisíce návštěvníků.

Více informací »

Telčské podzemí

STARKON provádí generální rekonstrukci prádelny Psychiatrické nemocnice

Publikováno 27. 7. 2016, 13.56 h

Společnost STARKON a.s. zahájila v průběhu července generální rekonstrukci prádelny v Psychiatrické nemocnici Jihlava. O investiční akci za přibližně 21 milionů korun informoval technik společnosti STARKON a.s. Milan Majdič.

Stavební práce mají být dokončeny v listopadu letošního roku. Podle Majdiče se ale nerealizuje jen kompletní rekonstrukce dosavadního provozu, ale také dojde ke kompletní výměně současné technologie praní a sušení prádla.

Souběžně s touto investiční akcí společnost STARKON a.s. v areálu nemocnice ještě realizuje za zhruba milion korun rekonstrukci hřiště, které v průběhu podzimu dostane zbrusu nový povrch s umělou trávou. Klienti zařízení na něm budou moci hrát nohejbal, volejbal a nebo basketbal.

Stavební práce se ale rozběhly ještě také v klubu a tělocvičně tamního zdravotnického zařízení. I tady provedené stavební práce dosáhnou objemu více než milion korun a mají stejně jako výše popsaná rekonstrukce hřiště skončit ještě v průběhu podzimu letošního roku.

Další informace: 

David Kratochvíl, vedoucí oddělení marketingu a komunikace,

tel.: +420 776 242 497, email: kratochvil@piarko.czwww.piarko.cz

Fotogalerie