Starkon - stavební firma

Klášter v Teplé

Na historicky nejhodnotnějších částech národní kulturní památky premonstrátského kláštera v Teplé na Karlovarsku proběhla vzorová obnova s jednoznačným cílem, a to využít do maximální možné míry potenciál kláštera ke vzdělávacím a kulturním akcím.

Více informací »

Klášter v Teplé

Restaurace Salabka

Za nevšedním zážitkem můžete nyní zavítat do pražské Troji. Přivítá vás restaurant s vlastní vinicí a vinařstvím, otevřený na místě historické usedlosti a vinice Salabka s osmisetletou tradicí pěstování vína.

Více informací »

Restaurace Salabka

Klášter Nový Dvůr

Rozsáhlá stavba kláštera Trapistů v Novém Dvoře u Mariánských Lázní probíhala v několika etapách. Projekt se podařilo realizovat v průběhu let 2000 až 2004.

Více informací »

Klášter Nový Dvůr

Telčské podzemí

Unikátní systém podzemních chodeb přímo pod náměstím Zachariáše z Hradce v Telči se otevřel 6. září 2014. Do této chvíle  si ho nenechaly ujít tisíce návštěvníků.

Více informací »

Telčské podzemí

STARKON v Nové Říši zateplil kulturní dům a postavil hasičárnu

Publikováno 8. 1. 2016, 17.14 h

Členové sboru dobrovolných hasičů v Nové Říši na Jihlavsku mají k dispozici zbrusu nové zázemí. To vzniklo z dnes už bývalých prostor kotelny a malometrážního bytu, které byly součástí tamního kulturního domu.

„Došlo ke kompletní přestavbě těchto místností na hasičskou zbrojnici. Zvedl se celý strop, upravil se stávající komín a došlo také na instalaci věže na požární hadice," informoval vedoucí stavby společnosti STARKON František Kret. Investiční akce probíhala od loňského září. K dokončení došlo v průběhu prosince.

V městysi to ale nebyla jediná investiční akce, kterou společnost STARKON v druhé polovině loňského roku realizovala. V průběhu září dokončila ještě zateplení a výměnu otopného systému právě v kulturním domě. „Vyměnily se všechny radiátory a aktuálně se v objektu netopí tuhými palivy, ale plynem,“ doplnil k tomu Kret.

Další informace: 

David Kratochvíl, vedoucí oddělení marketingu a komunikace

tel.: +420 776 242 497

Fotogalerie

  • Nově vybudovaná hasičská zbrojnice v Nové Říši
  • Zateplený kulturní dům v Nové Říši