Starkon - stavební firma

Klášter v Teplé

Na historicky nejhodnotnějších částech národní kulturní památky premonstrátského kláštera v Teplé na Karlovarsku proběhla vzorová obnova s jednoznačným cílem, a to využít do maximální možné míry potenciál kláštera ke vzdělávacím a kulturním akcím.

Více informací »

Klášter v Teplé

Restaurace Salabka

Za nevšedním zážitkem můžete nyní zavítat do pražské Troji. Přivítá vás restaurant s vlastní vinicí a vinařstvím, otevřený na místě historické usedlosti a vinice Salabka s osmisetletou tradicí pěstování vína.

Více informací »

Restaurace Salabka

Klášter Nový Dvůr

Rozsáhlá stavba kláštera Trapistů v Novém Dvoře u Mariánských Lázní probíhala v několika etapách. Projekt se podařilo realizovat v průběhu let 2000 až 2004.

Více informací »

Klášter Nový Dvůr

Telčské podzemí

Unikátní systém podzemních chodeb přímo pod náměstím Zachariáše z Hradce v Telči se otevřel 6. září 2014. Do této chvíle  si ho nenechaly ujít tisíce návštěvníků.

Více informací »

Telčské podzemí

STARKON rekonstruoval nákladní rampy v Rozseči

Publikováno 8. 1. 2016, 17.07 h

Nákladní rampy v zadní části kulturního domu v Rozseči na Jihlavsku se dočkaly kompletní rekonstrukce. Informoval o tom František  Kret, stavbyvedoucí společnosti STARKON, která investiční akci v závěru loňského roku realizovala.

„V první fázi byly rampy částečně rozebrány, dodatečně izolovány proti vodě a následně je byl zřízen nové finální vrstvy z betonu,“ vysvětlil Kret s tím, že v rámci investiční akce došlo ještě k položení zámkové dlažby pod kontejnery a také na částečné odizolování sklepa. „Rampy už byly v havarijním stavu, protože do nich dlouhodobě zatékalo,“ doplnil důvod opravy Kret.

Další informace: 

David Kratochvíl, vedoucí oddělení marketingu a komunikace

tel.: +420 776 242 497