Starkon - stavební firma

Klášter v Teplé

Na historicky nejhodnotnějších částech národní kulturní památky premonstrátského kláštera v Teplé na Karlovarsku proběhla vzorová obnova s jednoznačným cílem, a to využít do maximální možné míry potenciál kláštera ke vzdělávacím a kulturním akcím.

Více informací »

Klášter v Teplé

Restaurace Salabka

Za nevšedním zážitkem můžete nyní zavítat do pražské Troji. Přivítá vás restaurant s vlastní vinicí a vinařstvím, otevřený na místě historické usedlosti a vinice Salabka s osmisetletou tradicí pěstování vína.

Více informací »

Restaurace Salabka

Klášter Nový Dvůr

Rozsáhlá stavba kláštera Trapistů v Novém Dvoře u Mariánských Lázní probíhala v několika etapách. Projekt se podařilo realizovat v průběhu let 2000 až 2004.

Více informací »

Klášter Nový Dvůr

Telčské podzemí

Unikátní systém podzemních chodeb přímo pod náměstím Zachariáše z Hradce v Telči se otevřel 6. září 2014. Do této chvíle  si ho nenechaly ujít tisíce návštěvníků.

Více informací »

Telčské podzemí

STARKON postaví osm řadových domů v jihlavské RESIDENCI KASKÁDA

Publikováno 16. 12. 2015, 15.06 h

Společnost STARKON JIHLAVA CZ postaví v lokalitě RESIDENCE KASKADA v Jihlavě v rámci první etapy celkem osm řadových rodinných domů. Firma uspěla ve výběrovém řízení. Ve středu 16. prosince krátce před polednem proběhlo poklepání záklaního stavebního kamene. Investorem celé investiční akce je společnost LANDWEALTH CZ s.r.o.

„V této chvíli už probíhají zemní práce. Počítá se s tím, že dokončení veškerých stavebních prací proběhne během listopadu příštího roku. Domy budou připraveny k nastěhování novým majitelům před koncem roku,“ vysvětlil stavby vedoucí společnosti STARKON Václav Ondráček.

Poklepání základního stavebního kamene se za společnost STARKON zúčastnil předseda představenstva Jiří Kovář. „Velmi rádi bychom stavěli řadové domky v rámci všech tří plánovaných etap. Věřím, že naše spolupráce bude v dlouhodobém časovém měřítku,“ zmínil Jiří Kovář.

V této části Residence Kaskáda – etapě „D“, bude vybudováno celkem 22 řadových domů, jejichž výstavba bude probíhat v celkem třech etapách. Po dokončení první by na ni měly volně navázat další dvě.

Projekty těchto domů jsou identické a jsou v nich zohledněny veškeré současné požadavky na komfortní bydlení. Kromě moderního vzhledu a standardního designu budou objekty nabízeny i v nadstandardním stavebně-technickém provedení.

Velký důraz investor klade především na energetické požadavky. Tento nabízený koncept moderního a energeticky nenáročného domu podtrhuje i v základním standardu nabízený zdroj vytápění a chlazení pomocí tepelného čerpadla.

Další informace: 

David Kratochvíl, vedoucí oddělení marketingu a komunikace

tel.: +420 776 242 497, email: kratochvil@piarko.cz,  www.piarko.cz

Fotogalerie

  • Předseda představenstva společnosti STARKON JIHLAVA CZ Jiří kovář při poklepání základního stavebního kamene