Starkon - stavební firma

Klášter v Teplé

Na historicky nejhodnotnějších částech národní kulturní památky premonstrátského kláštera v Teplé na Karlovarsku proběhla vzorová obnova s jednoznačným cílem, a to využít do maximální možné míry potenciál kláštera ke vzdělávacím a kulturním akcím.

Více informací »

Klášter v Teplé

Restaurace Salabka

Za nevšedním zážitkem můžete nyní zavítat do pražské Troji. Přivítá vás restaurant s vlastní vinicí a vinařstvím, otevřený na místě historické usedlosti a vinice Salabka s osmisetletou tradicí pěstování vína.

Více informací »

Restaurace Salabka

Klášter Nový Dvůr

Rozsáhlá stavba kláštera Trapistů v Novém Dvoře u Mariánských Lázní probíhala v několika etapách. Projekt se podařilo realizovat v průběhu let 2000 až 2004.

Více informací »

Klášter Nový Dvůr

Telčské podzemí

Unikátní systém podzemních chodeb přímo pod náměstím Zachariáše z Hradce v Telči se otevřel 6. září 2014. Do této chvíle  si ho nenechaly ujít tisíce návštěvníků.

Více informací »

Telčské podzemí

Restaurace Salabka

Na nádherném místě s výhledem na Pražský hrad se nachází gourmet stylová restaurace s vlastní vinicí a vinařstvím. Otevření se konalo zkraje druhé poloviny roku 2014.

Působivá restaurace s nádechem provensálské atmosféry nabízí velmi pestré a variabilní prostory, včetně vinného sklepa, a místnosti s krbem. Její součástí je prosluněná terasa a mezi vinicemi stojí navíc altánek s úžasným výhledem na Pražský hrad, kde se odehrávají nejrůznější akce, od degustací vín až po svatby.

Dokončení projektu: 2014

 

Restaurace vychází ze zkušeností doby, kdy se opravdu vařilo proto, aby se jídlo vychutnalo. Z doby, kdy se stolovalo v rodinném kruhu nebo s přáteli a člověk mohl s douškem dobrého vína vychutnat každičké sousto. Jídlo v končinách sluneční kuchyně znamená shledání, radost a společný zážitek.

Přenesli jsme proto pro Vás i tento střípek do srdce Evropy. Pozdvihněte navíc sklenku našeho jiskrného vína... To je praváJoie de vivre - radost ze života, kterou vám naše sluneční kuchyně přináší.

 

Fotogalerie